Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie masz co sie przejmować dziewczyno. 68 to klub dla pedałów, pederastów, transwestytów, lesbijek , nastoletnich ku.re.w. i innych wykolejeńców Swego czasu na selekcji stał tam pedał ponoć pasywny. Więc omijajcie ten bu.rd.el szerokim łukiem a ścierwami się nie przejmujcie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że panienka wykorzystuje swoją niepełnosprawność, aby szantażować nią wszystkich, którzy zrobią coś nie po jej myśli. A przyczyna może być prozaiczna: w każdym klubie z selekcją dziewczyny uznane za brzydkie nie wchodzą. Zwróćcie uwagę, że nie wywalili tylko jej tylko całą paczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z dyskryminacją mężczyzn, którzy muszą płacić za wstęp, a kobiety wchodzą za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że panienka wykorzystuje swoją niepełnosprawność, aby szantażować nią wszystkich, którzy zrobią coś nie po jej myśli. A przyczyna może być prozaiczna: w każdym klubie z selekcją dziewczyny uznane za brzydkie nie wchodzą. Zwróćcie uwagę, że nie wywalili tylko jej tylko całą paczkę.
Jest coś takiego jak konstytucja biedny człowieku.Słyszałeś coś o niej,bo mam dziwne i nieodparte wrażenie że żyjesz w epoce kamienia łupanego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest coś takiego jak konstytucja biedny człowieku.Słyszałeś coś o niej,bo mam dziwne i nieodparte wrażenie że żyjesz w epoce kamienia łupanego...
I masz w konstytucji napisane, że mają cię wpuścić do każdego klubu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest coś takiego jak konstytucja biedny człowieku.Słyszałeś coś o niej,bo mam dziwne i nieodparte wrażenie że żyjesz w epoce kamienia łupanego...
  Co w takim razie z klubami z płatnym wysokim wstępem? Jest to dyskryminacja biednych. A dress code ? Dyskryminacja ludzi bez poczucia stylu, lub ubierających się inaczej niż elegancko. Wpuszczanie dziewczyn bez opłaty do klubów i pobieranie ich od mężczyzn - preferowanie płci. Nie chce mówić że dziewczyna nie ma racji, ale jeśli ktoś otwiera za swoje pieniądze klub i chciałby żeby znajdowali się w nim tylko atrakcyjni, młodzi,  zamożni ludzie to ma do tego prawo. Idąc tym tropem mógłby również wpuszczać ludzi tylko określonej rasy. Czy coś jest niewłaściwego w tym toku rozumowania ? "Dyskryminacje" mamy w tym momencie wszędzie, również przy wybieraniu dziewczyny ładniejszej niż brzydszej na żonę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się ludziom chodzącym do lokali z selekcją. Osobiście kojarzy mi się to z hodowlą bydła.  Czarne mućki na prawo, białe na lewo, ciapate po środku a koślawe do bakutilu.  Żałość i żenada. Nigdy nie byłem w lokalu z selekcją i nie wybieram się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicy w piątek nie chodzą na imprezy!
Chodzą, chodzą! To Żydy nie chodzą, szabasgoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, moze i nie milo.   Ale jesli jestem wlascicielem lokalu, to ja ustalam zasady! Moge wyprosic kazdego, i kazdemu moge zafundowac kolejke, moge wpuscic kogos za free, albo kogos w ogole nie wpusic. To moj lokal, moja sprawa, moje decyzje. Nie rozumiem nagonki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja to była za okupacji hitlerowskiej, tramwaje i lokale tylko dla Niemców. Ale widocznie w niby "wolnej" Polsce wielu tęskni za tymi czasami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przeczytałem list p. Malwiny Skurak, dostepny pod linkiem w powyższym artykule. W liscie tym ani razu nie pada nazwa klubu, gdzie, jak opisuje przedstawicielka niepełnosprawnych studentów UMCS dochodzi do dyskryminacji. Mnie, jako osobie niepełnosprawnej wydaje sie to zastanawiające, że osoba, która ma reprezentować interesy moich znajomych, a poniekąd także moje, swoją wypowiedzią w tak ważnej sprawie niejako zaciemnia obraz. Wiecej odwagi p. Malwino! Chyba, że DW list ten ocenzurował, usuwając nazwy lokali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ostatnio dwóch pracodawców zdyskryminowało- powiedzieli, że zatrudnią tylko osoby z orzeczeniem niepełnosprawności.Napiszecie o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, moze i nie milo. Ale jesli jestem wlascicielem lokalu, to ja ustalam zasady! Moge wyprosic kazdego, i kazdemu moge zafundowac kolejke, moge wpuscic kogos za free, albo kogos w ogole nie wpusic. To moj lokal, moja sprawa, moje decyzje. Nie rozumiem nagonki.
Idąc tropem twojego myślenia, to, będąc właścicielka lokalu, mogłabym na drzwiach powiesić sobie tabliczkę z napisem, ze, na przykład "nie wpuszczam Żydów" i byłoby to w jak najlepszym porządku. Otóż chyba nie byłoby. Ważne jest jeszcze w jakim tonie została zakomunikowana jej ta decyzja. Znając maniery większości bramkarzy mogę przypuścić ze. Je było to zbyt sympatyczne
Ostatnio edytowany 3 grudnia 2013 r. o 13:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do właściciela co się nazwał Aro bo zapewne wstydzi się podać jakim to lokalem kieruje.. jeszcze nie wiesz co w życiu Cię spotkać może, a klienta każdego się szanuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pi3%$^nie! A ile razy mnie wyprosili- bo jestem brzydki! Prywatny klub- zasady właściciela! Takie życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pi3%$^nie! A ile razy mnie wyprosili- bo jestem brzydki! Prywatny klub- zasady właściciela! Takie życie!
Po co zatem chodzisz do takich klubów? Lubisz gdy Tobą pomiatają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folatka! jesli jestes wlascicielem lokalu wykonujac uslugi publiczne, to nie jest tylko twoja sprawa jak traktujesz klijentow. Jesli ktos funkcjonuje w spoleczenstwie i dzieki spoleczenstwu, to musi sie podporzadkowac zasadom spolecznym. Dziwie sie, ze jeszcze istnieja ludzie, ktorzy nie widza nic zlego w dyskryminacji osob niepelnosprawnych. Moze gdyby oni lub ktos z ich najblizszych byl niepelnosprawny, to na sprawe patrzyliby inaczej. Ale jak ktos juz napisal nic w przyszlosci nie jest pewne lub wykluczone...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, moze i nie milo.   Ale jesli jestem wlascicielem lokalu, to ja ustalam zasady! Moge wyprosic kazdego, i kazdemu moge zafundowac kolejke, moge wpuscic kogos za free, albo kogos w ogole nie wpusic. To moj lokal, moja sprawa, moje decyzje. Nie rozumiem nagonki.
nie rozumiesz nagonki.. więc pozwól, że wyjasnię: możesz wpuścić za free owszem, możesz nie wpuścić też - zgadza się - generalnie możesz bardzo dużo tylko musisz przed założeniem takiej działalności sporządzić coś takiego jak REGULAMIN gdzie w miarę zrozumiały sposób opiszesz co można, a czego nie, w Twoim klubie. Regulamin może być, jak najbardziej, skonstruowany w ten sposób, że możesz nie wpuszczać kogo zechcesz bez podawania przyczyny, natomiast jak to zostanie odebrane społecznie to masz tu - w komentarzach. Prowadzenie profesjonalnego klubu to troszkę więcej niż prywatka z profesjonalnym dj'em i barem. Różni się to tym, że bierzesz za to.. noo ? tak właśnie, pieniążki! prowadzisz działalność gospodarczą więc powinnieneś działać etycznie, czyli między innymi nie dyskryminować ze względu na np. niepełnosprawność - nie mówię, że masz tworzyć kodeks dobrych praktyk prowadząc budkę z hot dogami ale pewnych zasad należałoby przestrzegać - idąc Twoim tokiem myślenia to mogę założyć bar i dać ludziom żreć z brudnej podłogi - no co ? mój bar, moje zasady - a wybór klienta! i niech Sanepid się nie czepia! tutaj jest troszkę trudniej - nie ma namacalnych dowodów ani nawet nie można zbytnio udowodnić winy. Nie ma ministerstwa ds. etyki które mogłoby się zająć tą sprawą. Jedyna "kara" to właśnie taka nagonka. Nie sądzę żeby była skuteczna.. ale może kiedyś dożyjemy czasów gdzie zachowanie nieetyczne będzie piętnowane społecznie na tyle, że nie będzie się zwyczajnie opłacać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że tępogłowi ciecie na bramce z tej speluny "Klub 68"  nie odmówili wjazdu np. jakiemuś pejsatemu Żydowi z brzydkim wielkim nosem. --------------- W kilka chwil ta zapyziała knajpa miałaby pozamiatane w prasie, radio i TV (również w Izraelu). Wtedy kajaliby się na klęczkach i skamlali.   A tak to potrafią "selekcjonować" i wyrzucać tylko kulawe i nieobdarzone urodą miss dziewczyny. Niech ta speluna szczeźnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja to była za okupacji hitlerowskiej, tramwaje i lokale tylko dla Niemców. Ale widocznie w niby "wolnej" Polsce wielu tęskni za tymi czasami.
WŁAŚNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...